Oko i oczko
Ursynowskie Centrum Okulistyki Dziecięcej

Okulistyka dziecięca i dorosłych
Lek. Krzysztof Cieślik
specjalista chorób oczu

Warszawa - Ursynów
ul. Meander 11, klatka IV, lokal U2
tel. 0 888 539 106

Gabinet okulistyki dziecięcej i dorosłych - Warszawa - Ursynów

Adres:
Warszawa - Ursynów, ul. Meander 11, klatka IV, parter, lokal U2 (budynek 4 piętrowy, z wielkiej płyty)

WSKAZÓWKI OGÓLNE: 

Należy metrem lub samochodem dotrzeć w okolicę północnego wyjścia (czyli tego bliżej centrum) stacji metra Natolin. Budynek Meander 11 położony jest w linii prostej od stacji metra Natolin, w odległości około 300 m, w głębi osiedla.

DOJŚCIE OD STACJI METRO NATOLIN:
Po opuszczeniu wagonu metra proszę skierować się do wyjścia, idąc po peronie w kierunku Centrum. Po pokonaniu pierwszych schodów, po wyjściu za bramki, skręcić w lewo. Po dojściu do rozwidlenia korytarza skręcić znowu w lewo i wyjść schodami na powierzchnię.

Następnie należy zagłębić się w osiedle, wybierając szeroką uliczkę osiedlową pomiędzy budynkami mieszkalnymi Meander 16 i Meander 8. Na tej uliczce znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów. Tą uliczką wchodzimy w głąb osiedla około 200 metrów, dochodząc do dość dużej alejki poprzecznej. Skręcamy w prawo, idziemy około 50 metrów i po lewej stronie natrafiamy na 4 piętrowy budynek Meander 11, nastawiony do nas właśnie klatką schodową nr IV.


SAMOCHODEM:
Możecie Państwo dojechać od strony ul. Braci Wagów lub od strony Al. KEN. Możliwy jest dojazd samochodem pod sam budynek (tylko od strony ul. Braci Wagów), lecz po godz. 17 zwykle brak jest wolnych miejsc parkingowych.

Od strony Al. KEN:
Od strony Al. KEN należy zaparkować na wysokości północnego wyjścia z metra Natolin, czyli w pobliżu budynków Meander 16 lub Meander 8. Następnie zagłębić się w osiedle wybierając uliczkę położoną pomiędzy tymi blokami (na niej też znajdują się miejsca parkingowe).

Od strony ul. Braci Wagów:
Jadąc ul. Braci Wagów należy zaparkować na wysokości budynków Meander 9 lub 15, a następnie zagłębić się w osiedle uliczką znajdującą się właśnie pomiędzy tymi blokami.

Copyright © 2010 Oko i oczko