Gabinet okulistyki dziecięcej i dorosłych
Warszawa – Ursynów

 ADRES: 

 02-791 Warszawa – Ursynów, ul. Meander 11, klatka IV, parter, lokal U2 (budynek 4 piętrowy, z wielkiej płyty)

 MAPA DOJAZDU

Kontakt okulista: rejestracja do okulisty ONLINE lub telefonicznie pod nr +48 888 539 106 w godzinach: pon. – pt. 17.30 – 21.00 oraz sob. 10.00 – 15.00.

Kontakt ortoptystka – rejestracja tylko telefoniczna: +48 606 329 923

WSKAZÓWKI OGÓLNE DOJAZDU:

Należy metrem lub samochodem dotrzeć w okolicę północnego wyjścia (czyli tego bliżej centrum) stacji metra Natolin. Budynek Meander 11 położony jest w linii prostej od stacji metra Natolin, w odległości około 300 m, w głębi osiedla.

DOJŚCIE OD STACJI METRO NATOLIN:

Po opuszczeniu wagonu metra proszę skierować się do wyjścia, idąc po peronie w kierunku Centrum. Po pokonaniu pierwszych schodów, po wyjściu za bramki, skręcić w lewo. Po dojściu do rozwidlenia korytarza skręcić znowu w lewo i wyjść schodami na powierzchnię.

Następnie należy zagłębić się w osiedle, wybierając szeroką uliczkę osiedlową pomiędzy budynkami mieszkalnymi Meander 16 i Meander 8. Na tej uliczce znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów. Tą uliczką wchodzimy w głąb osiedla około 200 metrów, dochodząc do dość dużej alejki poprzecznej. Skręcamy w prawo, idziemy około 50 metrów i po lewej stronie natrafiamy na 4 piętrowy budynek Meander 11, nastawiony do nas właśnie klatką schodową nr IV.

SAMOCHODEM:

Możecie Państwo dojechać od strony ul. Braci Wagów lub od strony Al. KEN. Możliwy jest dojazd samochodem pod sam budynek od strony ul. Braci Wagów – tutaj parkowanie samochodu jest dogodniejsze, lecz po godz. 17 zwykle brak jest wolnych miejsc parkingowych.

  • Od strony Al. KEN:

Od strony Al. KEN należy zaparkować na wysokości północnego wyjścia z metra Natolin, czyli w pobliżu budynków Meander 16 lub Meander 8. Następnie zagłębić się w osiedle wybierając uliczkę położoną pomiędzy tymi blokami (na niej też znajdują się miejsca parkingowe).

  • Od strony ul. Braci Wagów:

Jadąc ul. Braci Wagów należy zaparkować na wysokości budynków Meander 9 lub 15, a następnie zagłębić się w osiedle uliczką znajdującą się właśnie pomiędzy tymi blokami.